Coffee Cup Only

 

KIEDY STARTUJE KURS I ILE BĘDZIE TRWAŁ?

Kolejna edycja kursu startuje 23 października 2017 roku i trwa 4 tygodnie (wersja BASIC) lub 5 tygodni (wersja VIP).

KIEDY MOGĘ KUPIĆ KURS?

Zakup kolejnej edycji kursu będzie możliwy w dniach od 16 października do 22 października. Zakup kursu nie jest możliwy w trybie ciągłym.

CZY MOGĘ POBRAĆ KURS NA KOMPUTER?

Za wyjątkiem filmików wideo, wszystkie dostępne materiały kursu możesz pobrać na komputer.

JAK DŁUGO MAM DOSTĘP DO KURSU?

Dostęp do kursu jest bezterminowy. Oznacza to, że w każdej chwili możesz zalogować się na swoje konto i korzystać z zakupionego szkolenia tyle razy, ile chcesz. Dostęp bezterminowy daje Ci również gwarancję, że w przyszłości otrzymasz wszystkie dostępne aktualizacje do materiałów kursu.

karteczki

CZEGO BĘDĘ POTRZEBOWAŁ, ŻEBY KORZYSTAĆ Z KURSU?

Do korzystania z kursu wystarczy dowolna przeglądarka internetowa – polecam najnowsze wersje przeglądarek Google Chrome oraz Mozilla Firefox. Jeżeli odtwarzasz filmik dostępny na stronie głównej, to oznacza, że również bez problemu będziesz mógł korzystać z całego kursu.

ILE KOSZTUJE KURS?

Kurs jest dostępny w dwóch opcjach: BASIC i VIP. Wersja BASIC kosztuje 199,00 PLN. Wersja VIP kosztuje 349,00 PLN

CZYM SIĘ RÓŻNI WERSJA VIP OD BASIC

Jeżeli wykupisz Wersję BASIC otrzymasz nieograniczony dostęp do wszystkich modułów i materiałów kursu. Jeżeli zdecydujesz się na zakup wersji VIP, do tego wszystkiego, co jest dostępne w wersji BASIC otrzymasz: 5 dodatkowych lekcji wraz z materiałami, „wjazd” do prywatnej grupy na Facebooku, w której jestem dostępny codziennie i odpowiadam na wszystkie pytania uczestników kursu oraz możliwość skorzystania z mojego wsparcia mailowego (odpowiadam na Twoje pytania, podpowiadam rozwiązania, pomagam i motywuję).

marker

CZY DOSTANĘ FAKTURĘ?

Tak. Wystawienie faktury jest możliwe, jednak tylko w momencie dokonywania płatności w ramach systemu PayU. W tym celu, podczas procesu płatności należy wypełnić formularz, podając odpowiednie dane do faktury. W razie problemów z wystawieniem faktury, napisz na adres faktury@scrumassistance.pl Nie wystawiamy faktur po zakończeniu okresu sprzedaży.

JAK MOGĘ ZAPŁACIĆ ZA KURS?

Wszystkie płatności za kurs są obsługiwane za pomocą systemu płatności PayU, co oznacza, że za kurs możesz zapłacić przelewem elektronicznym lub przy użyciu karty płatniczej.

CZY MOGĘ ZAPŁACIĆ W RATACH?

Nie. Za wszystkie dostępne wersje kursu pobierana jest jednorazowa opłata.

W JAKI SPOSÓB UZYSKUJĘ DOSTĘP DO KURSU?

Jak tylko Twoja płatność zostanie zaksięgowana, automatycznie dostaniesz maila, zawierającego login do „Panelu kursanta”. Login i hasło będą aktywne dopiero w dniu startu kursu.

CZY W MOMENCIE STARTU KURSU OD RAZU MAM DOSTĘP DO WSZYSTKICH LEKCJI?

Nie. Dostęp do lekcji jest udzielany jest w cyklach tygodniowych. Na początku każdego tygodnia otrzymujesz dostęp do 5. kolejnych lekcji związanych z danym modułem kursu.